Sirket-Tanitimi

Şirket Tanıtımı

Sevgili Sinbo Dostları,

Sinbo, 20 yıldan bu yana, bu toprakların geleneksel değerleriyle evrensel değerleri bütünleştirmeyi başarmıştır. Genç yaşına rağmen sağlam ve güçlü yapısıyla bugün Türkiye’nin en önemli küçük ev aletleri (KEA) üretim merkezlerinden biri olmuştur. Halen yaklaşık 80 ülkeye ihracaat yapan Sinbo, yakın bir gelecekte de tüm dünyaya ihracaat yapan bir ‘’Dünya Markası’’ haline gelecektir.

Sinbo, üretim, satış ve pazarlamada uluslararası standartlarda mesleki bilgiye, beceri ve donanıma sahip, yeniliklere açık, özgüven sahibi, girişimci bir firma olarak Küçük Ev Aletleri Sektöründe Türkiye’deki liderliğini korumaktadır. Hedef olarak belirlediği, dünya pazarlarında adından söz ettirme ve pazarda söz sahibi olup Türkiye’de elde ettiği liderliği buralarda da sağlamak adına emin adımlarla ilerlemekte ve her gün bu hedefine biraz daha yaklaşmaktadır. 30 yıllık birikimle başlayan Sinbo yolculuğumuz bugün 18. yılın sonunda 65.000 m2’lik dev modern tesislerde dünya için kendi markasıyla tasarım ve üretim yapmaktadır. ‘’Ölçek Ekonomisi’’ni her alanda kullanarak piyasaya yön veren bir konuma gelmiştir.

Sinbo, ilke olarak edindiği uygun ve kaliteli ürün politikasını ve akıllı seçim düşüncesini bugüne kadar sürdürdüğü gibi bundan sonra da koruyarak tüketiciye sunmaya devam edecek ve mükemmelliği hedefleyecektir. Sinbo, günde 40.000 adetlik ürün kapasitesiyle ve dünyanın diğer birçok ülkesindeki fabrikalarda ürettirdiği ürünlerle birlikte gerçek bir global güç olma yolunda ilerlemektedir. Ayrıca, Turquality ile birlikte dünyadaki global ve lokal rakiplerimizde bulunmayan avantajları elde etmiştir. Bu da bizim hedefe ulaşma inancımızı daha da perçinlemiş olmaktadır. Sinbo, “Akıllı Seçim” sloganını hem Türkiye’de hem de tüm hedef pazarlarında kullanmaktadır. Hedefimiz, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da vizyon ve misyonumuz doğrultusunda hareket edip, ulaşmak istediğimiz noktalara gelerek TÜRK MALI’nı ve KALİTESİ’ni dünya pazarında önemli noktalara taşımaktır.

Saygılarımızla...