Neden-Sinbo

Neden Sinbo

Sinbo ürünlerini tercih etmek için bir çok sebebiniz var. Kalite ve uygun fiyatı bir arada sunan Sinbo küçük Ev Aletleri sizleri daima memnun etmek için çalışır. Sizlere en hızlı ve en iyi hizmeti verebilmek için Türkiyenin her yerinden 444 66 86 numarayı aramanız yeterli olacaktır.

İşlevsellik ve tasarımı bir arada sunar...

Tamamen hayatınızı kolaylaştıran tasarımlara yer veren Sinbo Küçük Ev Aletleri sizlerin rahatlığını ve evinizin şıklığına uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Az yer kaplayan ürünler sizlerin kolayca taşıması ve saklanması düşünülerek üretilmiştir. Bir çok fonksiyonu bir üründe bulabileceğiniz gibi şıklığı ile de tadıkları kıskandıracaksınız.

Ekonomi ve tasarruf sağlar...

Düşük enerji ve yüksek güç sağlayan ürünleri ile Sinbo sizlerin cebini düşünür ve sizleri ekstra masraflar çıkartmaz. Düşük enerji tüketimini, ekolojinin bozulmaması adına yüksek önemle benimser ve korur.

Teknolojiyi takip eder...

İonizerli ve otomatik kablo sarma özellikli saç kurutma makineri, 3. nesil cyclon toz torbasız süpürge sistemi, %99,9 mikropları öldüren su filtreli süpürge, sadece buhar ile kolay ütü yapabilme özelliği, kendini otomatik kapatan ütüler, 14 ayrı fonksiyona sahip MultiCooker pişirme ürünler bunlardan sadece bir kaçı...

Kusursuz bir servis ve destek anlayışı ile çalışır...

Kapıdan Kapıya Teknik Servis hizmeti ile çalışmasında problem yaşadığınız ürünü kapınızdan teslim alıyor ve 10 iş günü içerisinde onarımını yapıp veya yenisi ile değiştirip sizlere tekrar kapınızdan teslim ediyoruz. Call Center ekibimiz ile sizlere en hızlı hizmeti vererek, kullandığınız ürünümüzün her zaman arkadasında olduğumuzu gösteriyoruz.

Güven ve garanti verir....

Her zaman ürünlerimizin arkadasında duran ve verdiğimiz teknik servis hizmeti ile de bunu kanıtlayan bir Türk markası olmamızın gururunu paylaşıyoruz sizlerle. Ürünlerimiz sizinde bildiğiniz gibi 2 yıl boyunca garantimiz altındadır.